| Color | Black |
|---|---|
| Width | 60cm |
| Finish | Tempered Black Glass (8 mm) |
| Burner | 3 Brass Burner with Black Enamel Coating |
| Burner Type | 1 x 2.5 Kw Mini Triple Ring + 2 x 1.5 Kw Double Ring |
| Pan support | Cast Iron |
| Ignition | Auto (Battery Operated) |
| Knob Type | Premium Metal |
| Dimensions | 595 x 525 x 130 mm |
| Granite Cut(W*D) | 555 x 475 mm |





Reviews
There are no reviews yet.