| Width | 78 cm |
|---|---|
| Burner | 4 Burner |
| Pan support | Cast Iron |
| Finish | Black |
| Type of Burners | 2 x 3 KW Mini Triple Ring + 2 x 1.7 Dual Ring burners |
| Ignition | Auto Ignition |
| Product Dimensions(L*W*H) mm | 780 x 525 x 130 mm |
| Granite Cut(W*H) mm | 685 x 475 x 50 mm |
| Warranty | 2 Years Comprehensive, 2 Years on Glass, 5 Years on Burner and Valve |








Reviews
There are no reviews yet.